Tolmuimeja NILFISK ATTIX 44-2L IC MOBILE
- Professionaalne tolmuimeja kuiva / märjaks kasutamiseks.
- Automaatne filtripuhastussüsteem. Sujuv käivitamine ja kiiruse kontroll.
- Automaatne sisse- ja väljalülitamine tööriist. Antistaatiline süsteem. Tööriistakastide hoidjad.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
| Kaal | 17,5 kg |
| Müratase | 59,97 dB(A) |
| Garantii füüsilisele isikule | 24 kuud |
| Võimsus | 1400 |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 565x385x650 mm |
| Maksimaalne hõrendus | 250 mbar |
| Õhuvool | 4500 l/min. |
| Kogumiskasti maht | 42 L |
| Kaabli pikkus | 7,5 m |
| Tolmuimeja klass | L |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Roostevaba 4 m läbimõõduga 32 mm antistaatiline voolik, terastorud (3 tk x350mm), kumerad roostevabad, terastoru, tolmukott, tööriistaühenduse adapter, põrandaotsik (400 mm), ümmargune hari, otsik 200 mm, adapterid tööriistakasti jaoks |
| Garantii juriidilisele isikule | 12 kuud |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda








