Tolmuimeja NILFISK ATTIX 33-2L IC
- Kuiv- ja märgtolmuimeja professionaalseks kasutamiseks;
- Automaatne filtripuhastussüsteem;
- Sujuvkäivitus ja kontrollitav kiirus;
- Standard lisad: 3,5 m 32 mm läbimõõduga imuvoolik, 2 roostevaba terasest pikendustoru, professionaalne põrandaotsik 300 mm nii kui kuiv- kui ka märgtolmu ärapuhastamiseks, 200 mm vahepesa, elektritööriistade adapter.
Kirjeldus
Spetsifikatsioon
| Kaal | 14,5 kg |
| Müratase | 59,97 dB(A) |
| Võimsus | 1700 W (naudojama), 1200 W (atiduodama) |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 565x385x520 mm |
| Maksimaalne hõrendus | 250 mbar |
| Õhuvool | 4500 l/min. |
| Kogumiskasti maht | 30 L |
| Kaabli pikkus | 7,5 m |
| Tolmuimeja klass | L |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | 3,5 m 32 mm läbimõõduga imuvoolik, 2 roostevaba terasest pikendustoru, professionaalne põrandaotsik 300 mm nii kui kuiv- kui ka märgtolmu ärapuhastamiseks, 200 mm vahepesa, elektritööriistade adapter. |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda


