Tolmuimeja MAKITA VC2012L
- Väga väike märg-/kuivtolmuimeja üldkasutuseks.
- Filtrit puhastatakse õhuvooluga filtri seestpoolt, hoides kättvooliku ees ja vajutades masina ülaosas olevat nuppu
- Roostevabast terasest mahuti.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 8,5 kg |
| Müratase | 64 dB(A) |
| Töörõhk | 210 mbar |
| Võimsus | 1000 |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 397 x 391 x 504 mm |
| Filtri pindala | 3000 cm² |
| Maksimaalne hõrendus | 210 mbar |
| Õhuvool | 3600 l/min |
| Kogumiskasti maht | 12 L |
| Kaabli pikkus | 7,5 m |
| Paagi maht | 12 L |
| Tolmukasti maht | 10 L |
| Vooliku pikkus | 3,5 m |
| Vooliku läbimõõt | 32 mm |
| Tolmuimeja klass | L |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Filtras, siurblio vamzdis. |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist saab tööriista garantiid pikendada 36 kuuni, kui registreerite selle aadressil https://www.makita.ee/3-year-warranty.html. Laiendatud garantii kehtib kuni 30 päeva ja kehtib kuni 36 kuud. |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii on võimalik pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks tuleb tööriist registreerida 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist veebilehel https://www.makita.ee/3-year-warranty.html ja esitada ostuarve teeninduskeskusele.



