Tolmuimeja MAKITA L klass VC4210L koos lisaga
- Märja / kuiva imemise jaoks
- Elektriliste tööriistade automaatne sisse- ja väljalülitamine
- Filtratsiooniklass L (Euroopa standard)
- Reguleeritav imemisvõimsus
Kirjeldus
Komplektis tarvikuid:
- kumer otsik
- adapter tööriista ühendamiseks Ø 25/35 mm
- põranda imemisotsik Ø36x260mm
- voolik Ø32mm, 4000mm
- torud 3 tk Ø35x350mm
- PTFE-filter
- kiirühendusadapter Ø 38 / 45mm
Spetsifikatsioon
| Kaal | 16 kg |
| Müratase | 60 dB(A) |
| Võimsus | 1200 |
| Max õhurõhk | 250 mbar |
| Õhuvool | 4500 l/min. |
| Kogumiskasti maht | 42 L |
| Vooliku pikkus | 4 m |
| Vooliku läbimõõt | 32 mm |
| Tolmuimeja klass | L |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist saab tööriista garantiid pikendada 36 kuuni, kui registreerite selle aadressil https://www.makita.ee/3-year-warranty.html. Laiendatud garantii kehtib kuni 30 päeva ja kehtib kuni 36 kuud. |
Sobivad lisad
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii on võimalik pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks tuleb tööriist registreerida 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist veebilehel https://www.makita.ee/3-year-warranty.html ja esitada ostuarve teeninduskeskusele.




