Põrandapesumasin NILFISK BR755
- Võimas, ergonoomiline ja usaldusväärne põrandapuhastusseade, mis manööverdab hästi väikestes ja kitsastes ruumides
- Reguleeritav küürimissurve tagab paremad tulemused sõltumata mustuse tasemest
- Tööaeg võib olla pikem kui 4,5 tundi
- Eriti suur veepaak - 106 l
Kirjeldus
BR755/755C/855 on põrandapesumasinate põlvkond, mille puhul on rõhk pandud jõudlusele, ergonoomilisusele ja töökindlusele.
Peamised omadused: äärmiselt madal müratase, mis võimaldab päevast puhastamist tundlikes kohtades, suurepärane haarduvus tõhusaks kahekordseks pesemiseks ja suurepärane kuivatamise tõhusus.
Ecoflex™-süsteem hoiab tarbimise kontrolli all, kuid tagab ka võimaluse suurendada ajutiselt vee, pesuvahendi ja harja rõhku suuremate puhastustööde jaoks.
BR755/755C/855-seeria on lihtsalt parem valik:
- Ecoflex™ valmis: roheline, paindlik, kena ja lihtne
- Kasutajasõbralik, veekindel OneTouch™ juhtpaneel ja lihtne kasutada
- Suur manööverdamisvõime võimaldab puhastamist ligipääsematutes kohtades
- Reguleeritav küürimisrõhk tagab laia puhastusvaldkonna alates igapäevasest küürimisest kuni restaureerimiseni
- Integreeritud vaakum mootor madala müratasemega igapäevaseks puhastamiseks
- Operaatori lihtne juurdepääs vasakult ja paremalt poolt
- Suur akupesa võimaldab 400Ah aku salve, mis tagab rohkem kui 4,5 tundi tööaega
Spetsifikatsioon
| Kaal | 658 kg |
| Kiirus | 6,3 km/val. |
| Müratase | 63,7 dB(A) |
| Garantii füüsilisele isikule | 24 kuud |
| Võimsus | 2040 |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 1520x770x1310 mm |
| Tööaeg | Kuni 4 h |
| Pinge/sagedus | 24 V |
| Jõudlus | 4470/3130 m²/h |
| Töölaius parema küljeharjaga | 710 mm |
| Puhta vee paak | 106 l |
| Musta vee paak | 106 l |
| Maksimaalne hõrendus | 15,7 kPa |
| Vaakum mootori võimsus | 560 W |
| Harja pöördekiirus | 480 W/ 250 aps./min. |
| Maksimaalne õhuhulk | 29,7 l/sek. |
| Kaitseklass | III, IPX3 |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Valymo gumų rinkinys |
| Garantii juriidilisele isikule | 12 kuud |







