Põrandapesumasin NILFISK BR752 W
- Ergonoomiline ja kompaktne disain, mis võimaldab puhastamist igal ajal erinevates kohtades
- EcoflexTM süsteem vähendab negatiivset keskkonnamõju
- Patenteeritud automaatne kiiruse reguleerimine, mis suurendab oluliselt operaatori ohutust
Kirjeldus
BR652/752-seeria puhul saab kõike teha lihtsalt rooliratast liigutades.. Nilfisk pakub koos „intelligentse“ kaabitsaga - mis katab ideaalselt ja jälgi jätmata puhastamisraja - suurepärase puhastusvõimsuse.
See lahendus on nii tõhus, et külgmisi äärikuid ei ole enam vaja.
BR652/752 seeria koos patenteeritud küürimisteki kontseptsiooniga pakub väga madalat mürataset, ergonoomilist ja kompaktset disaini, mis võimaldab neid masinaid puhastada peaaegu kõikjal. Nilfisk Ecoflex™ keskkonnasäästlik puhastussüsteem kontrollib vee, pesuvahendi ja energia tarbimist nii tõhusalt, et saab tõelist kokkuhoidu saavutada ilma jõudluse vähenemiseta!
- Libistatava teki kontseptsioon; maksimaalne mugavus ja jõudlus, minimaalne töö ja hooldus
- Libistuskontseptsioon; stabiilne ja usaldusväärne libistuskontseptsioon parima koristusjõudluse saavutamiseks
- Ecoflex™-süsteem vähendab keskkonnamõju, ilma et see kahjustaks jõudlust.
- Ergonoomiline juhtrattakontseptsioon, kuhu on täielikult integreeritud kõik tööfunktsioonid.
- Patenteeritud automaatne kiiruse reguleerimine, mis suurendab oluliselt operaatori ohutust
- Ülimalt kompaktne disain muudab piiratud ruumiga alade puhastamise kiireks ja lihtsaks
- Madala müratasemega režiim muudab päevase puhastamise ja müratundlike alade puhastamise elujõuliseks
Spetsifikatsioon
| Kaal | 448 kg |
| Kiirus | 6 km/h |
| Müratase | 60 dB(A) |
| Garantii füüsilisele isikule | 24 kuud |
| Võimsus | 1500 |
| Tööaeg | 3,5 val. |
| Pinge/sagedus | 24 V |
| Jõudlus | 4260/2980 m²/h |
| Töölaius parema küljeharjaga | 710 mm |
| Imukummi laius | 890 mm |
| Puhta vee paak | 80 L |
| Musta vee paak | 80 L |
| Maksimaalne hõrendus | 14,2 kPa |
| Vaakum mootori võimsus | 450 W |
| Harja pöördekiirus | 400 W/230 aps./min. |
| Maksimaalne õhuhulk | 26,1 l/sek. |
| Kaitseklass | III, IPX3 |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Diskinis šveitimo šepetys 370mm, šveitimo pado laikiklis, apsauga nuo įstrigimo, dėtuvė |
| Garantii juriidilisele isikule | 12 kuud |









