Puurpink BERNARDO SBM 16 Vario 400V
- Sisaldab ristlaserseadet ja digitaalset kiiruse ja puurimissügavuse näidikut.
- Kvaliteetsed kuullaagrid tagavad kõrge kontsentrilisuse
- Ergonoomilised käepidemed tagavad suure töömugavuse
Kirjeldus
Võimas, suure jõudlusega alumiiniummootor, mis vastab IP 54 standardile.
Puurilaud kallutatav (±45°), kõrgus reguleeritav hammasratta abil.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 57 kg |
| Pöörete arv | 400-1950 p/min. |
| Puuriotsaku maksimaalne läbimõõt terase puurimiseks | 16 mm |
| Puuripadruni läbimõõt | 1-16 mm / B18 |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 600 x 420 x 1560 mm |
| Morse koonus | MK 2 |
| Töölaua mõõdud | 285 x 285 mm |
| Pinge/sagedus | 400 V |
| Mootori võimsus | 0,85 kW |
| Kaugus kolonnist puurvõllini | 160 mm |
| Kolonni läbimõõt | 72 mm |
| Spindli käik | 80 mm |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | 1-16 mm / B18 padrun, MK2 / B18 puuri koonus, digitaalne sügavuse indikaator, digitaalne pöördeindikaator, laser puurimiskoha märgistamiseks |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |












