Puurmasin BERNARDO GB 30T
- Masin on mõeldud väikestesse tootmis- või remonditöökodadesse
- 6 muutuvat kiirust
- Müüakse ilma lauata
Kirjeldus
Kinnituskoonuse suurus - MT 3.
Spindli ja samba vaheline kaugus on 240 mm.
Spindli ja talla vaheline kaugus on 655 mm.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 170 kg |
| Pöörete arv | 125-2825 p./min. |
| Otsiku kinnitus | MT3 |
| Puuripadruni läbimõõt | 16 mm |
| Võimsus | 1100 |
| Kõrgus | 990 mm |
| Max puuri läbimõõt | 30 mm |
| Pinge/sagedus | 400V/ 50 Hz |
| Kolonni läbimõõt | 100 mm |
| Magnetjala mõõdud | 320 x 315 mm |
| Spindli käik | 115 mm |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Klamber, adapter, LED-valgusti, automaatse tööriistaluku kinnitus |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |










