Puurmasin BERNARDO KBM 50
- Metallkonstruktsioon;
- Lai kiirusvahemik;
- Käigukiiruse ajamid.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 1250 kg |
| Pöörete arv | 45-850 pööret/min. |
| Võimsus | 4000 |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 750x1150x2520 mm |
| Morse koonus | MT 5 |
| Max puuri läbimõõt | kuni 50 mm |
| Pinge/sagedus | 400 V |
| Spindli käik | 250 mm |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Jahutussüsteem, keermetarvikud, LED-töölamp, tööpingi reguleerimise tööriistad, kasutusjuhend |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |






