Puurmasin BERNARDO DMT 20
- Keermestamise pöördfunktsioon;
- Reguleeritav sügavuse indikaator.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 192 kg |
| Pöörete arv | 320-1820 pööret/min. |
| Võimsus | 1,5 kW |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 1270x880 mm |
| Morse koonus | MT2 |
| Töölaua mõõdud | 252x252 mm |
| Max puuri läbimõõt | 1-20 mm |
| Pinge/sagedus | 400 V |
| Mootori võimsus | 1,5 kW |
| Kaugus kolonnist puurvõllini | 240 mm |
| Kolonni läbimõõt | 85 mm |
| Magnetjala mõõdud | 367x305 mm |
| Spindli käik | 135 mm |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Haarats 1 - 16 mm / B18, adapter MT2 / B18, digitaalne kiirusnäidik, LED-valgustus |
| Keermestatud auk | M16 |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |








