Videokaamera ROTHENBERGER Rocam 4, 30mm
- Videokaamera torude läbimõõduga 70–150 mm kontrollimiseks
- Veekindel 30 mm läbimõõduga kambripea
- 10,3" TFT puuteekraan
Kirjeldus
SD-, USB ja Wi-Fi ühendused.
Kaamerapea kaitse klass: IP68.
Seal on sisseehitatud tarkvara dokumentatsiooniks, fototöötluseks, kaamera seadete muutmiseks ja menüüde haldamiseks.
Võimalus otse salvestada fotosid ja videoid JPG/AVI formaadis.
Varustatud 30 m kaablirulliga.
Suure eemaldatava puutetundliku ekraaniga.
Fikseeritud kaamera sond.
Andmeedastus WI-FI, Micro-HDMI, Mini-USB ja SD-kaardi kaudu.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 18,6 kg |
| Aku pinge | 18 V |
| Garantii füüsilisele isikule | 24 kuud |
| Aku maht | 3,0 Ah |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 560 x 400 x 340 mm |
| Kaabli pikkus | 30 m |
| Jaotuse väärtus | Ø70-150 mm |
| Kaabli läbimõõt | 7 mm |
| Garantii juriidilisele isikule | 12 kuud |







