Puhastusmasin REMS Solar-Push K60
- Võimas elektriline täitmis- ja pesemisseade suletud süsteemide lihtsaks ja kiireks täitmiseks, loputamiseks ja õhutustamiseks;
- Tsentrifugaalpumbaga;
- Seade stabiilse teisaldatava terasest torukujulisel alusel;
- Temperatuurikindlus ≤ 60 ° C pikaajalise koormuse korral;
- Kaks painduvat läbipaistvat võrgusilmaga PVC-voolikut, igaüks 3 m.
Kirjeldus
Ebaühtlastel ehitusplatsidel kasutamisel võimaldavad kaks suurt õhupumbaga ratast hõlpsalt transportida. Ideaalne päikesesüsteemide, soojuspumpade ja põranda / seina küttesüsteemide jaoks. Praktiline voolikuhoidja. Kerge kaal - 19 kg. UV-stabiliseeritud PE-st valmistatud stabiilne plastmahuti mahutavusega 30 l, nivookaalaga, eemaldatav, hõlpsasti puhastatav, hõlpsasti täidetav suure ava kaudu. Suur läbilaskevõime ≤ 36 l / min. suletud süsteemide kiireks täitmiseks, tõhusaks loputamiseks ja õhutustamiseks ning paakide täitmiseks. Praktiline, kergesti keeratav ja lahti keeratav kate. Kaks praktilist käepidet plastmahuti mugavaks kandmiseks. Usaldusväärse, võimsa vaikse kondensaatori mootoriga, sisse / välja lüliti. Töökeskkonna pH on 7 - 8.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 19 kg |
| Garantii füüsilisele isikule | 24 kuud |
| Võimsus | 860 |
| Jõudlus | 36 l/min. |
| Ühendus | 1/2" |
| Maht | 30 l |
| Töörõhk | 5,5 bar |
| Temperatuur | ≤ 60°C |
| Garantii juriidilisele isikule | 12 kuud |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda




