Akusilikoonipüstol MAKITA DCG180RAEX
- Reguleeritav kiirus;
- Automaatne rõhu eemaldamine lüliti vabastamisel;
- Elektrooniline ülekoormuskaitse;
- LED-lamp;
- 2.0 Ah akuga kuni 500 padrunit (300 ml);
- Tarnitakse ilma aku ja laadijata.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 2,4 kg |
| Vibratsioonitase | ≦2,5 m/s² |
| Müratase | 70 dB(A) |
| Aku pinge | 18 V |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 404x108x281 mm |
| Etteande liikumine | 214/350 mm |
| Toote tüüp | Akusilikoonipüstol |
| Siseläbimõõt | 51 mm |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | 2 x 2,0 Ah 18V akumuliatoriai BL1820B, greitasis įkroviklis DC18RC, lagaminas |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist saab tööriista garantiid pikendada 36 kuuni, kui registreerite selle aadressil https://www.makita.ee/3-year-warranty.html. Laiendatud garantii kehtib kuni 30 päeva ja kehtib kuni 36 kuud. |
| Aku ja laadija | Täiskomplekt |
Sobivad lisad
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii on võimalik pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks tuleb tööriist registreerida 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist veebilehel https://www.makita.ee/3-year-warranty.html ja esitada ostuarve teeninduskeskusele.




