Robotniiduk ROBOROCK RockMow Z115 AWD
- Soovitatav kuni 1500 m² muruplatside niitmiseks
- Juhtmevaba niitmine ilma perimeetrijuhtmeta koos "RTK" + "vSLAM" navigatsiooniga
- "AWD" nelikvedu, saab hõlpsalt hakkama keerulise maastiku, aukude, kiviste radade või puujuurte ületamisel
Kirjeldus
Tänu AWD-süsteemile suudab robot ületada kuni 80% (38,7°) kaldeid.
Suured rattad ja terade konstruktsioon võimaldavad kergesti ületada kuni 6 cm kõrguseid takistusi.
Kuus tugevat tera ja võimas mootor võimaldavad vaevata niita tihedat ja lopsakat muru.
Vastab IPX6 standardile, mistõttu on võimalik seda veega maha pesta.
Aktiivne roolisüsteem kahe esirattaga valib pöörded ette, tagades sujuva manööverdamise ja kaitstes muru kahjustuste eest.
„Sentisphere AI“ ümbruse jälgimissüsteem analüüsib pidevalt ümbrust, tuvastab takistused täpselt ja tagab sujuva, stabiilse roboti liikumise isegi keerulistes murukohades ilma takerdumiste või tarbetute peatusteta.
Integreeritud dünaamiline vedrustussüsteem torsioonraami ja kahe sõltumatu vedrustuse elemendiga tagab korpuse ja terade stabiilse töö isegi ebatasasel pinnasel sõites.
„RTK” + „vSLAM” tehnoloogiate kombinatsioon võimaldab täpselt töötada puude all, hoonete juures ja muudes keerulistes murukohades, tagades stabiilse liikumise.
„PreciEdge“ külgservade lõikamismoodul lõikab muru automaatselt kuni ~3 cm kaugusele seinadest, äärekividest ja teedest, tagades korrapärased servad ja vähendades käsitsi lõikamise vajadust.
Võimaldab määrata igale tsoonile erineva niitmiskõrguse ja luua individuaalseid niitmismustreid.
„Roborock“ rakenduse abil on võimalik reaalajas jälgida niitmise protsessi, tööetappe ja eeldatavat niitmise lõppemise aega, samuti luua virtuaalseid piire, niitmistsoone, keelatud alasid ja individuaalseid niitmisgraafikuid.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 21,2 kg |
| Müratase | 61 dB(A) |
| Aku maht | 6,0 Ah |
| Laadimisaeg | 65 min. |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 661 x 475 x 294 mm |
| Tööaeg | 80 min. |
| Niitmisala | 1500 m² |
| Toote tüüp | Juhtmevaba paigaldus |
| Lõikelaius | 24 cm |
| Kaitseklass | IPX6 |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 36 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 36 |
| Navigatsioon | RTK |
| AWD-funktsioon | Jah |
| Tasandus | 80% |
| Kiirtee ületamine | Taip (<6 cm) |
| Nutikaamera | Jah |











