Akumuruniiduk MAKITA DLM330Z
- Sellel on 8 lõikekõrguse seadistust vahemikus 20 mm kuni 75 mm;
- Maksimaalse tootlikkuse tagamiseks on see varustatud ka elektrilise piduriga;
- Lihtne käivitada.
Kirjeldus
Tööks piisab ühest LXT 18 V akust.
Plastikust konstruktsioon teeb muruniiduki kaalu väiksemaks ning aitab ka suurendab manööverdusvõimet.
XPT-tehnoloogia kaitseb vihma eest
Spetsifikatsioon
| Kaal | 13,2 kg |
| Pöörete arv | 4300 pööret/min |
| Vibratsioonitase | ≤ 2,5 m/sec² |
| Aku pinge | 18 V |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Kogumiskasti maht | 30 L |
| Ülekande süsteem | Lükatav |
| Toote tüüp | Akumuruniiduk |
| Lõikelaius | 33 cm |
| Niitmisvõimalused | Multšimine / taha kogumine |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist saab tööriista garantiid pikendada 36 kuuni, kui registreerite selle aadressil https://www.makita.ee/3-year-warranty.html. Laiendatud garantii kehtib kuni 30 päeva ja kehtib kuni 36 kuud. |
| Aku ja laadija | Ei ole |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii on võimalik pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks tuleb tööriist registreerida 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist veebilehel https://www.makita.ee/3-year-warranty.html ja esitada ostuarve teeninduskeskusele.








