Akupuhur MAKITA UB003GZ 40V MAX XGT
- Harjadeta mootor
- 3 reguleeritavat kiirusrežiimi
- Müüakse ilma akude ja laadijata
Kirjeldus
Otsikud lukustuvad ühe klõpsuga.
Tööriistavaba vahetamine puhuri ja tolmuimeja vahel.
Terad purustavad tolmuimejaga lehti, vähendades helitugevust.
Puhuri otsiku pikkust saab lõpmatult reguleerida 130 mm ulatuses.
Kiiruse valiku nuppu on kerge tunda.
Kangiga lukustatav kiirus vähendab sõrmede väsimust pika töö ajal.
5,0 Ah akuga töötab see pidevalt 9 minutit maksimaalse võimsusega.
Topeltlukk võimaldab teil koti laialt avada, suurendades tühjenduskiirust.
Suur vee- ja tolmukindlus (XPT - äärmuslik kaitsetehnoloogia).
Ideaalne keerukateks puhumistöödeks ja intensiivseks aia puhastamiseks.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 3,7 kg |
| Müratase | 97,3 db(A) |
| Aku pinge | 40 V |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Võimsus | 280 |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 699 x 201 x 400 mm |
| Toote tüüp | Akupuhur |
| Väljundvõimsus | 16 N |
| Maksimaalne õhuhulk | 13,8 m³/min |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Puhuritoru, lame otsik, kumer toru, 50L kogumiskott, 2 x imemistoru, õlarihm, 4 mm kuuskantvõti |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Õhuvool | 68 m/s |
| Täiendav garantii teave | Kuni 36-kuuline pikendatud garantii kehtib 30 päeva jooksul alates ostukuupäevast registreerimisel aadressil www.makita.lt/3-year-warranty.html ja registreerimisel saadud sertifikaadi esitamisel teeninduskeskuses. |
| Aku ja laadija | Ei ole |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
- Võrdle Eemalda
DUK
Jah, garantii on võimalik pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks tuleb tööriist registreerida 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist veebilehel https://www.makita.ee/3-year-warranty.html ja esitada ostuarve teeninduskeskusele.







