Kolbsae tera BOSCH Expert Thick Tough Metal S 955 CHC
- Mõeldud paksu tugeva metalli, terase, malmi lõikamiseks
- Seda iseloomustab pikaealisus
- Boschi karbiiditehnoloogia ja paks tera tagavad erakordse vastupidavuse ja stabiilsuse
Kirjeldus
Lai korpus võimaldab täpseid ja sirgeid lõikeid.
Sobib kõikidele S-kujulise varrega kolbsaagidele.
Karbiid on tänu lisakattele veelgi tugevam.
Spetsifikatsioon
| Pikkus | 150 mm |
| Lõikehaare | 8 tpi |
| Kogus pakendis | 1 tk |
| Max lõikepikkus | 100 mm |
| Laius | 25 mm |
| Paksus | 1,25 mm |
| Hammaste arv | 39 |
| Rakendus | Metallile |
| Lõikepikkus | 4-12 mm |
| Hammaste vahe | 3 mm |






