Lõikeketas FESTOOL HW 168x1,8x20 F/FA 52 A
- Kvaliteetsest metallist valmistatud saehambad tagavad kiire lõikamise ja täiuslikud lõiked
- Sobib Festool TS 60 K sukelketassae jaoks
- Madal kulumine ja pikk kasutusiga
Kirjeldus
Kasutatakse alumiiniumkomposiitpaneelide töötlemiseks, värviliste metallide, paneelide, plastist tootmismaterjalide lõikamiseks.
Lõikeketta hammaste kuju tagab tõhusa töö.
Spetsifikatsioon
| Lihvimisketta läbimõõt | 168 mm |
| Segmendi kõrgus | 1,2 mm |
| Ketta siseava läbimõõt | 20 mm |
| Toote tüüp | Terasest lõikekettad |
| Lõikelaius | 1,8 mm |
| Hammaste arv | 52 |
| Kaldevahemik | -5 ° |
| Hammaste kuju | F/FA |
| Tera nurk | 20° |




