Pnaeumaatiline saag INGERSOLL 529
- Vähendatud vibratsioon, ergonoomiline pneumaatiline saag mitmesuguste materjalide, näiteks plastik, klaaskiud, alumiiniumkomposiit, lehtmetall jne lõikamiseks
- Väike ja kerge tööriist tagab parema ligipääsetavuse kitsastes kohtades
- Kummeeritud käepide suurendab töö ajal mugavust
Spetsifikatsioon
| Kaal | 0,7 kg |
| Pikkus | 246 mm |
| Müratase | 67 dB(A) |
| Löögisagedus | 9500 lööki/min. |
| Võnge | 1,6 m/s2 |
| Laius | 10 mm |
| Vooliku siseläbimõõt | 10 mm (3/8") (minimaalne) |
| Õhu sisselaskeava | 1/4" |
| Õhu tarbimine | 31 l/min. |



