Pneumaatiline nurklihvija RODCRAFT RC7170
- Laiendatud, võimas ja kauakestav nurklihvija, sobib isegi raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse
- Reguleeritav pööratava operaatori kaitse
- Haaratsiluku süsteem muudab rataste vahetamise lihtsamaks
- Ideaalne komposiit-, metalli-, poltide lõikamiseks, kere parandamiseks
- Komplektis 5 lõikeratast
Kirjeldus
- Kompaktne käigukasti korpus
- Ohutu, mugav ja lihtne kasutatav
- Komposiitkäepide, mis vähendab külma õhu edastamist operaatoritele
- Reguleeritav pööratav kaitse (kuni 11 asendit) - reguleeritav 126 ° nurga all
Spetsifikatsioon
| Kaal | 1,8 kg |
| Pöörete arv | 14000 pööret/min |
| Pikkus | 370 mm |
| Vibratsioonitase | 3,0 m/sec² |
| Müratase | 97 dB(A) |
| Garantii füüsilisele isikule | 24 kuud |
| Puuripadruni läbimõõt | 5/8" |
| Võimsus | 746 |
| Vooliku siseläbimõõt | 10 mm |
| Õhutarve (keskmine) | 199/216 l/min. |
| Õhu sisselaskeava | 1/4" |
| Toote tüüp | Nurklihvija |
| Garantii juriidilisele isikule | 12 kuud |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda


