Lööktrell BOSCH GSB 13 RE
- Kohandatud lihtsate igapäevaste puurimistööde jaoks
- Vastupidav võtmeta metallist haarats
- 1 käiguga puur
Kirjeldus
Kerge, kompaktne korpus, tugev konstruktsioon.
Müüritise, kivi, puidu ja metalli puurimiseks.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 1,8 kg |
| Pöörete arv | 0-2800 pööret/min |
| Otsiku kinnitus | 1/2"-20 UNF |
| Maksimaalne pöördemoment (kõva/pehme) | 1,8 Nm |
| Võimsus | 600 |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 266 x 69 x 180 mm |
| Löögisagedus | 0-44800 lööki/min |
| Max puuri läbimõõt | 1,5-13 mm |
| Toote tüüp | Trell / kruvikeeraja |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | Kui registreeritakse aadressil www.bosch-pt.com/warranty 4 nädala jooksul pärast tööriista ostmist, garantii 36 kuud |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii saab pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks peate oma tööriista registreerima 4 nädala jooksul pärast ostu sooritamist aadressil: https://www.bosch-professional.com/ee/et/teenus/digitaalsed-toeoeriistateenused/3-aastane-garantii/.





