Puurvasar BOSCH GBH 12-52 DV
- Kuulub kategooriasse "SDS max".
- Võimas mootor võimaldab teha raskeid sepistamistöid
- Vastupidavus on tagatud tänu ülitugevatele metallkomponentidele
Kirjeldus
Sellega saab puurida kuni 52 mm läbimõõduga auke ning teha raskeid haamritöid betooni ja kivisse.
Sobib kasutamiseks koos erinevate tolmukogumistarvikutega.
Integreeritud püsikiirus, taaskäivituskaitse, pöörlemisjuhtimisseade, kiiruse valik ja vibratsiooni reguleerimise funktsioonid.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 11,9 kg |
| Pöörete arv | 105-215 p./min. |
| Pikkus | 600 mm |
| Vibratsioonitase | 10,8 m/s² |
| Puuripadruni läbimõõt | SDS Max |
| Võimsus | 1700 |
| Puuriaugu läbimõõt betoonis teemantkrooniga | 50-150 mm |
| Löögisagedus | 1025-2100 lööki/min. |
| Löögienergia, J | 19.0 J |
| Kõrgus | 287 mm |
| Toote tüüp | Kahefunktsiooniline puurvasar |
| Elektripinge | 230 V |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Lisakäepide, määrdetoru, riie, kohver |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | Kui registreeritakse aadressil www.bosch-pt.com/warranty 4 nädala jooksul pärast tööriista ostmist, garantii 36 kuud |
| Puuri läbimõõt müüritises | 12-52 mm |
| Optimaalne puurimisulatus müüritises | 30-50 mm |
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii saab pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks peate oma tööriista registreerima 4 nädala jooksul pärast ostu sooritamist aadressil: https://www.bosch-professional.com/ee/et/teenus/digitaalsed-toeoeriistateenused/3-aastane-garantii/.





