Nurklihvija FEIN CG 15-125 BL
- Mõeldud tõhusaks lõikamiseks, lihvimiseks ja räbu eemaldamiseks
- Optimaalne jahutus ja temperatuuri reguleerimine
- Tolmukindel, võimas, kompaktne, vastupidav, vähe hooldust vajav
Kirjeldus
Mootori kaitse agressiivse keraamilise ja mineraalse tolmu eest.
Suurepärane võimsuse ja kaalu suhe.
Harjadeta mootoril, millel on täielikult suletud mootorikorpus ja eraldi paigaldatud mootorielektroonika, on erakordne kasutusiga.
Integreeritud sujuv käivitus, blokeerimiskontroll, ülekoormuskaitse, kiiruse valik, tagasilöögi kontroll, vibratsioonivastane käepide ja pidur tagavad maksimaalse ohutuse.
Tööriista kitsas käepide, kompaktne disain ja hästi tasakaalustatud väike kaal muudavad töö lihtsamaks.
Kiirkinnitusmutter abrasiivsete materjalide kiireks vahetamiseks ilma täiendavaid tööriistu kasutamata.
Tööstuskaabel H07, 4 m pikk.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 2,3 kg |
| Pöörete arv | 3800-9000 p./min. |
| Vibratsioonitase | 4,5 m/s² |
| Müratase | 107,1 dB(A) |
| Võimsus | 1500 |
| Lihvimisketta läbimõõt | 125 mm |
| Spindlikeere | M14 |
| Kaabli pikkus | 4 m |
| Toote tüüp | Nurklihvija |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Kiirkinnitusmutter, vibratsioonivastane käepide, mutrivõti, kaitsekork |
| Reguleeritav kiirus | Jah |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | Registreerudes aadressil https://warranty.fein.com/ 3 kuu jooksul pärast ostu sooritamist, pikeneb tööriista garantii 36 kuuni. |
Sobivad lisad
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, FEINi tööriistade garantii võib pikendada 5 aastani.
FEINi akutööriistad (va AccuTec tööstuslahendused, akud ja laadijad) on registreerimisel kaetud 3 + 2 aasta garantiiga, st kokku 5 aastaga.
Pikendatud garantii saamiseks tuleb tööriist registreerida 3 kuu jooksul pärast soetamist aadressil: https://my.fein.com/user-account/login
Garantii katab: mootori, reduktor, elektroonika, lüliti ja kuluvad osad.
Garantii ei kata: ülekoormuse, löökide või kukkumiste põhjustatud kahjustusi ega eemaldatavaid lisaseadmeid (klambrid, käepidemed jne).




