Nurklihvija BOSCH GWS 750-125
- Väike, tugev ja kompaktne mootorikorpus lihtsaks kasutuseks
- Integreeritud ventilatsiooniavad pakuvad kaitset tolmu eest
- Saab katsuda ja lihvida metalli, plaate ja telliseid
Kirjeldus
Igapäevaseks kasutamiseks.
Hammaspea on lame, mistõttu on sellele lihtne juurdepääs isegi kitsastes kohtades.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 1,8 kg |
| Otsiku kinnitus | M14 |
| Vibratsioonitase | 6,5 m/s² |
| Müratase | 102 dB(A) |
| Võimsus | 750 |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 361 x 123 x 123 mm |
| Lihvimisketta läbimõõt | 125 mm |
| Pinge/sagedus | 230 V |
| Toote tüüp | Nurklihvija |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Survemutter, lisakäepide, kaks mutrivõtit, kaitsekate, kinnitusäärik |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | Kui registreeritakse aadressil www.bosch-pt.com/warranty 4 nädala jooksul pärast tööriista ostmist, garantii 36 kuud |
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii saab pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks peate oma tööriista registreerima 4 nädala jooksul pärast ostu sooritamist aadressil: https://www.bosch-professional.com/ee/et/teenus/digitaalsed-toeoeriistateenused/3-aastane-garantii/.





