Nurklihvija BOSCH GWS 19-125 CI
- Võimas mootor suure tööefektiivsuse tagamiseks
- Otsene mootori jahutus, ülekoormuskaitse tagavad tööriista pika eluea
- Integreeritud vibratsioonivastane KickBack-funktsioon
Kirjeldus
Kaitse tööriista taasaktiveerimise vastu.
Integreeritud lukustuslüliti.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 2,4 kg |
| Pöörete arv | 11500 pööret/min |
| Otsiku kinnitus | M14 |
| Vibratsioonitase | 6 m/sec² |
| Müratase | 102 dB(A) |
| Võimsus | 1900 |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 396 x 161 x 136 mm (pakendi kõrgus) |
| Lihvimisketta läbimõõt | 125mm |
| Toote tüüp | Nurklihvija |
| Elektripinge | 230 V |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Kinnitusäärik, kaitsekate, kaheosaline mutrivõti, kinnitusmutter, käepide "Vibratsioonikontrolli" funktsiooniga, tolmufilter |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | Kui registreeritakse aadressil www.bosch-pt.com/warranty 4 nädala jooksul pärast tööriista ostmist, garantii 36 kuud |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii saab pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks peate oma tööriista registreerima 4 nädala jooksul pärast ostu sooritamist aadressil: https://www.bosch-professional.com/ee/et/teenus/digitaalsed-toeoeriistateenused/3-aastane-garantii/.




