Nurklihvija 230 mm FLEX L 26-6 436704
- Sujuvkäivitus
- Taaskäivitamiskaitse
- Ülekoormuskaitse
- Mootori korpuse ja tagumise käepideme vaheline spetsiaalne vibratsiooni summutusrõngas
- Spindliukk
- Tugev mootori korpus
Spetsifikatsioon
| Kaal | 6,4 kg |
| Pöörete arv | 6500 pööret/min |
| Võimsus | 2600 |
| Lihvimisketta läbimõõt | 230 mm |
| Spindlikeere | M14 |
| Kaabli pikkus | 4,0 m |
| Toote tüüp | Nurklihvija |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Kettakaitse, SoftVib käepide, klamberäärik, võti BL5, kuusnurk võti SW6, kiirkinnitusmutter M14. |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 36 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 36 |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda








