Lintlihvmasin BOSCH GBS 75 AE
- Alumiiniumist juhtrullikud vastavad kõige rangematele nõuetele
- Tugev hammastega veorihm ja metallist rihmarattad tagavad pika kasutusea
- Reguleeritav kiirus
Kirjeldus
Tõhus materjali lihvimine.
Kaasas riidest tolmukott, mis võimaldab töötada igal pool.
Mõeldud laki eemaldamiseks, pindade lihvimiseks, silumiseks ja pindade puhastamiseks ning põranda renoveerimiseks.
Sobib puidu, metalli ja plastiga töötamiseks.
Seda saab kasutada koos Boschi Click & Clean süsteemiga, kasutades imemisadapterit.
Spetsifikatsioon
| Vibratsioonitase | 3 m/sec² |
| Müratase | 104 dB(A) |
| Võimsus | 750 |
| Keti kiirus | 200-330 m/min. |
| Toote tüüp | Torulihvmasin |
| Lihvlehe mõõtmed | 75 x 533 mm |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Kandekott, riidega vooderdatud lihvlint, tolmukott, grafiittald |
| Reguleeritav kiirus | Jah |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | Kui registreeritakse aadressil www.bosch-pt.com/warranty 4 nädala jooksul pärast tööriista ostmist, garantii 36 kuud |
Sobivad lisad
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Jah, garantii saab pikendada kuni 36 kuuni.
Selleks peate oma tööriista registreerima 4 nädala jooksul pärast ostu sooritamist aadressil: https://www.bosch-professional.com/ee/et/teenus/digitaalsed-toeoeriistateenused/3-aastane-garantii/.



