Lae- ja seinalihvija FLEX WST 700 VV Vario - Plus
- Kolmnurkne lihvimispea on ideaalne lahendus servade ja nurkade lihvimiseks;
- Teleskoopkäepide võimaldab lihvida kõrgeid lagesid;
- Võimsus 710 W;
- Kiiresti ja lihtsasti vahetatavad pead - töö sujub kiiremini ja tõhusamalt.
Kirjeldus
Väga mugav kasutamiseks tänu teleskoopkäepidemele: reguleeritav kõrgus 1330 mm - 1730 mm. Komplektis olemas kolmnurkne lihvpea.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 4,8 kg |
| Pöörete arv | Ümar lihvpea: 1000-1500 pööret/min, kolmnurk: 3000-4500 pööret/min |
| Pikkus | 1330-1730 mm |
| Võimsus | 710 |
| Lihvimisketta läbimõõt | 225 mm |
| Võnge | Kolmnurgad: 1,5 mm |
| Toote tüüp | Lae- ja seinalihvija |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Ümar lihvpea, kolmnurkne lihvpea, lihvpaberi komplekt, 4 m tolmuimemise voolik, plastist kohver |
| Reguleeritav kiirus | Jah |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 36 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 36 |


