Raadiovastuvõtja FM FESTOOL BR10
- Täiusliku ruumilise heli pakub 10-vatine kõlar koos neodüümimagnetiga
- Saate raadioga ühendada Bluetooth-toega telefoni ja kasutada seda käed-vabad seadmena
Kirjeldus
AUX-IN pistik nutitelefonide, MP3-mängijate, tahvelarvutite jaoks.
Kompaktne raadio paindliku purunematu antenniga.
Suured nupud hõlpsaks kasutamiseks.
LED taustvalgustusega ekraan.
Sagedusvahemik FM (UKW) 87,5-108 MHz.
Raadiojaama mälu 4.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 0,9 kg |
| Aku pinge | 10,8 V / 18 V |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 94 x 102 x 149 mm |
| Toote tüüp | Akuraadiovastuvõtja |
| Ühendus | AUX ø 3.5mm |
| Kõlarid | 10 W |
| Funktsionaalsus | Bluetooth / AUX |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 36 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 36 |
| Aku ja laadija | Täiskomplekt |





