Akutrell-kruvikeeraja FLEX DD 2G 18,0 EC C HD Turbo
- Turbo-režiim kiireks ja võimsaks puurimiseks
- Elektroonilise kiirpiduriga
- Müüakse ilma akuta ja laadijata
Kirjeldus
Harjadeta mootor paistab silma suure tõhususe ja pika kasutusajaga.
Turbo-režiim tagab kiire ja võimsa puurimise, kuni 27 % suurema pöörlemiskiiruse.
Maksimaalne 158 Nm pöördemoment on kohandatud tööks ekstreemsetes olukordades.
Integreeritud tagasilöögikaitse lülitab mootori välja, kui see kinni jääb.
Elektrooniline juhtimissüsteem (EMS) kaitseb masinat, pikendab selle kasutusiga ja suurendab efektiivsust.
Kiiruse nupp koos lukustuslülitiga.
Tugev käigukasti korpus, valmistatud valatud alumiiniumist.
Metallist haakeseadis automaatse lukustusfunktsiooniga.
Integreeritud pöörlemine paremale/vasakule koos turvalukustusega.
Abikäepide tagab kasutaja ohutuse isegi suurima pöördemomendi korral.
Ergonoomiline, libisemiskindel, pehme käepide.
Integreeritud LED-töötsooni valgustus ja LED-aku laetuse näidik.
Sobib kõigi FLEX 18 V akudega.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 1,7 kg (ilma akuta) |
| Pöörete arv | 0-700/2500 p/min. |
| Aku pinge | 18 V |
| Puuriotsaku maksimaalne läbimõõt terase puurimiseks | 13 mm |
| Puuriotsaku maksimaalne läbimõõt puidu puurimiseks | 89 mm |
| Maksimaalne pöördemoment (kõva/pehme) | 158 Nm (kõva) / 70 Nm (pehme) |
| Tagurpidi | Jah |
| Elektrooniline pidur | Jah |
| Puuripadruni läbimõõt | 1,5-13 mm |
| Toote tüüp | Trell / kruvikeeraja |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Abikäepide, rihma klambri, otsikute hoidik |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 36 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 36 |
| Aku ja laadija | Ei ole |





