Akutrell-kruvikeeraja FESTOOL CXS 2,6-Plus
- Kahekäiguline käigukast
- Iga keeratava kruvi jaoks valitakse optimaalne jõud
- FastFix paigaldus ja CENTROTEC tööriistade kiire vahetamise süsteem
Kirjeldus
Suurepärane ergonoomika ja väike kaal kruvide mugavaks keeramiseks ja puurimiseks.
Kompaktne ja mugav disain mugavamaks tööks raskesti ligipääsetavates kohtades.
Praktiline - integreeritud LED -valgustus ja akutaseme indikaator.
12-asendiline pöördemomendi seadistamine ja väljalülitamine kruvide täpseks sisestamiseks.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 0,9 kg |
| Pöörete arv | 0-430/0-1300 pööret/min |
| Vibratsioonitase | 1,5 m/sek² / 3,1 m/s² |
| Müratase | 76 dB(A) |
| Aku pinge | 10,8 V |
| Aku maht | 2,6 Ah |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Puuriotsaku maksimaalne läbimõõt terase puurimiseks | 8 mm |
| Puuriotsaku maksimaalne läbimõõt puidu puurimiseks | 12 mm |
| Puuripadruni läbimõõt | 1-10 mm |
| Pöördemoment | 10/16 Nm |
| Toote tüüp | Trell / kruvikeeraja |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | 2 x 2,6 Ah akud, laadija MXC, Centrotec padrun, magnet-otsikuhoidja, vöökonks, kiirkinnituspadrun, otsik PZ 2, kohver SYS3 M 137 |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 36 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 36 |
| Aku ja laadija | Täiskomplekt |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda









