Akupuhur MILWAUKEE M18 FBLG3-0
- Kuni 14,2 m³/min õhumaht kiirusel 193 km/hprahi eemaldamiseks
- Pidev puhumisjõud 12,2 N kogu aku tühjenemise ajal
- Saavutab täiskiirust alla 1 sekundi
Kirjeldus
- Kahepoolne muutuva kiiruse lukustus, mis võimaldab kasutajal lukustada mis tahes kiiruse täpse rakenduse ja optimaalse tööaja saavutamiseks
- Vahetatavad otsakutarvikud puhumismustri optimeerimiseks erinevate tööde puhul
- Platvormi FUEL™ ülesehitus näitab, kuidas saab akutehnoloogiate eri aspekte omavahel sobitada. MILWAUKEE® harjadeta mootor POWERSTATE®, aku REDLITHIUM™ ja elektroonikasüsteem REDLINK PLUS™ tagavad suurepärase võimsuse, tööaja ja vastupidavuse.
- Paindlik akusüsteem: toimib kõigi MILWAUKEE® M18™ akudega
Spetsifikatsioon
| Kaal | 3,5 kg |
| Vibratsioonitase | 1,5 m/sek² |
| Müratase | 92,6 dB(A) |
| Aku pinge | 18 V |
| Õhuvool | 14,2 m³/min |
| Toote tüüp | Akupuhur |
| Maksimaalne õhuhulk | 14,2 m³/min. |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Õhuvool | 193 km/h |
| Täiendav garantii teave | Registreerides oma ostu 30 päeva jooksul peale ostu sooritamist aadressil https://warranty.milwaukeetool.eu/et-ee/home, pikendame tööriista garantiid 36 kuuni. |
| Aku ja laadija | Ei ole |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Juriidilistele isikutele antakse standardne 1-aastane garantii, eraisikutele aga 2-aastane garantii. Garantii kehtib alates ostukuupäevast. Garantii kehtivuse ja jõustatavuse tagamiseks peab see kuupäev olema märgitud arvel või muul ostu kinnitaval dokumendil. Garantii kehtib ainult uute toodete puhul.
30 päeva jooksul pärast ostu registreerimisel veebilehel Milwaukee - Milwaukee, pikendatakse tööriista garantii 36 kuuni. Toote garantii pikendamise võimalus on märgitud pakendil, veebisaidil https://warranty.milwaukeetool.eu ja/või vastavas dokumentatsioonis:
a. MILWAUKEE® tööriistade standardne garantiiperiood võib juriidiliste isikute puhul pikendada 1 aastalt 3 aastale (1+2) ja füüsiliste isikute puhul 2 aastalt 3 aastale (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akude standardne garantiiperiood võib juriidiliste isikute puhul pikendada maksimaalselt 2 aastani (1+1), samas kui füüsilised isikud on kohe kaetud 2-aastase garantiiga.
c. MILWAUKEE® laadijad ei kuulu garantii pikendamise alla. Juriidiliste isikute standardne garantiiperiood on 1 aasta ja füüsiliste isikute puhul 2 aastat.
MILWAUKEE garantii tingimused leiate aadressilt: Garantiitingimused - Milwaukee




