Paindlik töökoja LED-lamp KS TOOLS 300lm
- Kummeeritud, löögikindel korpus
- Veepritsmekaitse - IP65
- USB C laadimiskaabliga
Kirjeldus
180° kokkupandav magnetalus.
Võimalus laadida muid väliseid seadmeid.
Valgusvoog 300 lm valgustab kuni 3 tundi.
Töötemperatuur vahemikus -20° C kuni +40° C.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 150 g |
| Aku pinge | 3,7 V |
| Aku maht | 1,2 Ah |
| Laadimisaeg | 3 h. |
| Võimsus | 3W COB LED / 3W XPE-LED |
| Tööaeg | 3 h. |
| Toote tüüp | Akulamp |
| Kaitseklass | IP 64 |
| Valguse intensiivsus | 130 / 300 lm |
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
- Võrdle Eemalda






