LED lamp FLEX CL 2000 18,0 V
- Võimas akulamp, millel on kaks heledusastet;
- Tegemist on tugeva ja vastupidava lambiga, mis on mõeldud kasutamiseks rasketes töötingimustes;
- LED akutaseme indikaator;
- Saab kinnitada seina külge;
- Kui aku tase langeb, väheneb ka heledus järk-järgult;
- Valgustipea on 360 ° pööratav;
- Töötab kõigi Flex 18,0 V akudega;
- Tarnitakse ilma aku ja laadijata.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 2,4 kg |
| Aku pinge | 18 V |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 240 x 190 x 200 mm |
| Toote tüüp | Akulamp |
| Valguse intensiivsus | 1200 / 2000 lm |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 36 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 36 |
| Aku ja laadija | Ei ole |




