Aku FLEX AP 18V 4,0Ah New Edition
- Laadimistaseme näidik
- Tolmukaitse ja veekaitse
- Sisseehitatud kaitse laadimise ja tühjenemise eest
Kirjeldus
Pehme korpus tagab ideaalse haarde.
Patenteeritud Therma-Tech tehnoloogia neelab soojust ja kaitseb akut.
Elektrooniline haldussüsteem (EMS) optimeerib tööriista jõudlust ja tagab süsteemi ohutuse.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 0,755 kg |
| Aku pinge | 18 V |
| Aku maht | 4,0 Ah |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 125 x 78 x 69 mm |
| Toote tüüp | Aku |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 24 |


