Diisel el. voolugeneraator KOHLER K44 IV 35kW
Kirjeldus
Varustus:
- mootor ja generaator on paigaldatud vibratsioonivastaste padjanditega terasraamile
- kütusepaak on integreeritud põhiraami
- vedeliku kogumise salv
- painduv ühenduspesa summutile, summutile
- kapuuts generaatori sise- ja välistingimustes kasutamiseks
- aku. aku, akulaadija
- mootori soojendus
- elektriline starter
- juhtpaneel APM303 - generaatori juhtimiseks manuaalses ja automaatses režiimis LCD-ekraan mehaaniliste ja elektrigeneraatori andmete jaoks täidetud rasva ja jahutusvedelikuga, s.t. tööks valmis
Spetsifikatsioon
| Kaal | 944 kg |
| Pöörete arv | 1500 pööret/min |
| Aku | 12 V |
| Võimsus | 35 000 |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 2080 x 960 x 1415 mm |
| Pinge/sagedus | 230 / 400 V 50 Hz |
| Kütuse kulu | 7,1 l/h |
| Kütuse tüüp | Diisel |
| Töömaht | 2,48 cm³ |
| Mootori tüüp | KOHLER KDI2504TM-40 |
| Toote tüüp | Kolmefaasiline elektrigeneraator |
| Paagi maht | 100 l |
| Kaitseklass | IP 23 |
| Starter | 12 V |
| Silindrite arv | 4 |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Grupp | INDUSTRIAL |


