Veepump KOHLER HP 2.26 H
- SDMO survestatud veesurvemootoripump mõõdukalt saastatud vee jaoks
- Avatud täitmine
Spetsifikatsioon
| Kaal | 30 kg |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 415 x 545 x 455 mm |
| Jõudlus | 440 l/min. 26,4 m³/val. |
| Ühendus | 2" x 2" |
| Imemissügavus | 8 m |
| Max tahkete osakeste mõõt | Kuni 8 mm |
| Kütusepaagi maht | 3,1 l |
| Käivitus | Manuaalne |
| Kütuse tüüp | Bensiin |
| Mootori tüüp | Honda GX160_C5 OHV |
| Max töörõhk | 5,7 bar |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 24 |


