Tolmuimeja NILFISK ATTIX 995-0M/H SD XC TYPE 22
- Kavandatud kasutamiseks plahvatusohtlikus keskkonnas
- Kuivaks ja märjaks imemiseks
- Tolmuklasside "M" ja "H" jaoks
Kirjeldus
Automaatne filtripuhastus "XtremeClean".
2 mootorit ilma süsinikuharjadeta.
Tugev roostevabast terasest konteiner.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 45 kg |
| Müratase | 67 dB(A) |
| Võimsus | 2 x 1400 |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 615x690x990 mm |
| Maksimaalne hõrendus | 230 mbar |
| Õhuvool | 6400 l/min. |
| Kogumiskasti maht | 50 L |
| Kaabli pikkus | 10 m |
| Tolmuimeja klass | H ja M |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda



