Tolmuimeja NILFISK ATTIX 761-2M XC 230/50 EU
- XtremeClena automaatne filtri raputussüsteem
- Mõeldud kuiv- ja märgtolmuimemiseks
- Vastab tolmuklassile M
Kirjeldus
Keskmise suurusega, ohutu ja lihtne tolmuimeja.
Seda iseloomustab kõrge jõudlus ja liikuvus.
Automaatne XtremeClean filtrisüsteem hoiab filtri puhtana, suurendab tõhusust ja vähendab seisakuid.
Antistaatiline voolikusüsteem ja automaatne sisse/väljalülitamine tagavad mugavuse elektritööriistadega töötamisel.
70-liitrist roostevabast terasest paaki saab kergesti tühjendada, kallutades või tõstes seda tugevast terasraamist.
Integreeritud vooluandur hoiatab helisignaaliga, kui vool voolikus langeb alla 20 m/s.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 27 kg |
| Müratase | 57 dB(A) |
| Võimsus | 1500 |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 605 x 580 x 970 mm |
| Maksimaalne hõrendus | 230 mbar |
| Õhuvool | 3600 l/min |
| Kogumiskasti maht | 70 L |
| Kaabli pikkus | 7,5 m |
| Tolmuimeja klass | M |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda


