Tolmuimeja NILFISK ATTIX 44-2L IC
- Professionaalne kuiv / märg tolmuimeja professionaalseks tööks ehituses, töökodades, autoteeninduses, tootmisettevõttes, põllumajanduses
- Uus disain, vastupidav konstruktsioon, uuenduslik filtreerimissüsteem InfiniClean ™
- Spetsiaalne müraisolatsioon
- Aksessuaaride panemise koht
Kirjeldus
InfiniClean ™ on ainulaadne automaatne filtrielementide puhastussüsteem, kus filtrielementi puhastatakse automaatselt õhutõmbega kindla ajavahemiku järel (15 sekundit). Tänu sellele süsteemile on Nilfisk Attix 44-2L IC peaaegu ainus pump turul, mis suudab tundide kaupa ka kõige väiksemat tolmu tolmuimeda. Sujuva käivituse funktsioon. Antistaatiline süsteem.
Komplekti kuulub: 3,5 m läbimõõduga 32mm läbimõõduga imemisvoolik koos kõverdatud plastikust käepidemega, 2 roostevabast terasest pikendustoru, professionaalne 300mm põranda imemisotsik, 200mm vaheotsik, elektritööriista adapter.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 16 kg |
| Müratase | 60 db(A) |
| Garantii füüsilisele isikule | 24 kuud |
| Võimsus | 1400 |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 565x385x605 mm |
| Maksimaalne hõrendus | 250 mbar |
| Õhuvool | 4500 l/min. |
| Kogumiskasti maht | 42 L |
| Kaabli pikkus | 7,5 m |
| Tolmuimeja klass | L |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | 3,5 m läbimõõduga 32 mm läbimõõduga imemisvoolik, kumer plastikust käepide, 2 roostevabast terasest pikendustoru, professionaalne 300 mm põranda imemisotsik, 200mm vaheotsik, tööriista adapter |
| Garantii juriidilisele isikule | 12 kuud |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda




