Tolmuimeja FLEX VCE 33L AC + tarvikud
- Kõrgetasemeline võimsus ja vaakum;
- Automaatne filtripuhastusesüsteem;
- Elektrooniline vedelikutaseme indikaator vee- ja tolmuimemiseks;
- Topelt seintega tolmukonteiner müra summutamiseks;
- Filtri lihtne asendamine;
- Suured tagarattad ja pöörlevad esirattad tagavad parema manööverduse;
- Komplektis: antistaatiline voolik, tolmukott, kohver, otsikute komplekt.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 15,2 kg |
| Võimsus | 1200 |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 565 x 385 x 565 mm |
| Filtri pindala | 5000 cm² |
| Maksimaalne hõrendus | 250 mbar |
| Õhuvool | 4500 l/min. |
| Kogumiskasti maht | 30 L |
| Kaabli pikkus | 7,5 m |
| Veepaagi maht | 17 l |
| Toote tüüp | Kuiv- ja märgtolmuimeja |
| Tolmuimeja klass | L |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | 4 m antistaatiline voolik, tolmukott, kohver, otsikute komplekt. |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 36 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 36 |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda





