Kuuma vee survepesur NILFISK MH 8P-180/2000 FA 400/3/50 EU
- Professionaalne kõrgsurvepesur koos diislikütuse soojendusega;
- Mõeldud suurde pindade puhastamiseks;
- Suletud pumba õlisüsteem;
- Vastupidav mootor;
- Keraamilised kolbid;
- Kõik lülitid asuvad ühes kohas, mugav kasutamine;
- Mahutavus - 15 ja 10 l;
- Pumbakaitse;
- Mugav transportida ja manööverdada.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 219 kg |
| Garantii füüsilisele isikule | 24 kuud |
| Vee tarbimine | 2000/1950 l/h |
| Võimsus | 14700 W |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 1188x700x1045 mm |
| Kütusepaagi maht | 30 l |
| Kolvid | 4, keraamilised |
| Vee temperatuur (vesi/aur) | 70/150 °C |
| Pesuvahendi paak (l) | A:10 + B:10 l |
| Max töörõhk | 180 bar |
| Kaabli pikkus | 5 m |
| Elektripinge | 400 V/50 Hz |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Ergo ühenduskomplekt, HP-voolik, kõrgesurve pihusti käepide, Tornado otsik, otsiku ring Caremele, filter. |
| Garantii juriidilisele isikule | 12 kuud |
Sobivad lisad
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
- Võrdle Eemalda




