Puurpink BERNARDO TB 14 T
- Metallkonstruktsioon;
- Suur kiirusevahemik;
- Alumiiniumrattad ja kiilrihmad vaikseks tööks;
- Reguleeritava kõrgusega kaitsekilp;
- Paksude seintega terastorud;
- Töölaud võimaldab kinnitada suuri töötlevaid detaile.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 26 kg |
| Pöörete arv | 620-2620 pööret/min |
| Puuripadruni läbimõõt | Kuni 13 mm |
| Võimsus | 370 |
| Kõrgus | 690 mm |
| Pinge/sagedus | 230 V / 50 Hz |
| Kolonni läbimõõt | 58 mm |
| Magnetjala mõõdud | 185 x 185 mm |
| Spindli käik | 65 mm |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |




