Naastkeevitusseade GYS Capatec 66 FV G1
- Terase, roostevaba terase, alumiiniumi ja messingist poltide keevitamiseks M3 kuni M8 läbimõõduga õhukesele plekile ilma märgistuse või deformatsioonita
- Võib kasutada kõikide ühefaasiliste vooluvõrkude puhul 85-265 V juures
- Kaitstud ülepinge eest kuni 400 V (PROTEC 400)
Kirjeldus
Reguleeritav jõud 20 kuni 50 N.
Jahutamine nõudmise korral.
Saadaval on 6 kuni 40 mm pikkused tihvtid.
Lihtne keevituse polaarsuse muutmine.
2-funktsiooniline LED-valgustus: kiire vilkuv LED - viga, masin on koormatud; aeglaselt vilkuv LED - soovitud naastude arv on saavutatud.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 11 kg |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 240 x 290 x 390 mm |
| Pinge/sagedus | 85-265 V / 50-60 Hz |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Elektrivool | 5 A |
| Kaitseklass | IP21 |
| Keevitusvool | max. 13000 A |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Püstol, eraldi topeltmaandusklemmid, 1 x M6 nööpnõelaklamber |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda









