Keevitusseade GYS Protig 201 AC/DC HF jahutusega
- Kuni 4 mm paksuse terase, roostevaba terase, alumiiniumi, vase, titaani keevitamiseks
- Täpne töö käsitöö-, hooldus- või torutöödeks
- 6 TIG AC/DC režiimi, 2 MMA keevitusrežiimi
Kirjeldus
Jahutusmoodul.
Voolu- ja pingenäidud keevitamise ajal, meeldejätmise võimalus.
Automaatse või käsitsi seadistamise režiimi valimise võimalus.
Tugevdatud korpus.
Lihtne ja mugav transportida.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 20,5 kg |
| Võimsus | 7500 |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 240x430x500 mm |
| Pinge/sagedus | 230 V |
| Toote tüüp | MMA / TIG |
| Elektrivool | 16 A |
| Keevitusvool | 10-200 A |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | Põleti SR26DB, MMA komplekt |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda


