Pneumo-hüdrauliline tungraud 40/20t CATTINI 217/N
- Pneumaatiline hüdrauliline tungraud rasketele sõidukitele;
- Praktiline ja hõlpsasti kasutatav;
- Kolvid liiguvad automaatselt tahapoole;
- Kaks klappi tagavad suurepärase hoidmise igas olukorras ja kontrollitud kiiruse suure koormuse puhul;
- Ideaalne remonditöökotta.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 41 kg |
| Garantii füüsilisele isikule | 24 kuud |
| Kandevõime | 40/20 t |
| Suurim tõstekõrgus | 341 mm |
| Tõste laius | 300 mm |
| Maksimaalne tõstekõrgus | 171 mm |
| Kogupikkus | 525 mm |
| Käepidemete kõrgus | 1400 mm |
| Garantii juriidilisele isikule | 12 kuud |
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
- Võrdle Eemalda





