Katlakivieemaldaja REMS Calc-Push
- Mõeldud torude, katlate, soojusvahetite katlakivi eemaldamiseks.
Kirjeldus
Lubatud katlakivieemaldusvahendid:
Äädikhape - ≤ 10%
Soolhape - ≤ 10%
Sidrunhape - ≤ 50%
Sipelghape - ≤ 15%
Fosforhape - ≤ 10%
Sulfaadhape - ≤ 15%
Spetsifikatsioon
| Kaal | 9,2 kg |
| Garantii füüsilisele isikule | 24 kuud |
| Võimsus | 165 |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 350x350x515 mm |
| Jõudlus | 30 l/min. |
| Max kõrguste vahe pumpamisel | ≤ 10 m |
| Kogumiskasti maht | 21 l |
| Töörõhk | 1,0 bar/ 15 psi |
| Temperatuurivahemik | ≤ 50°C |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | 2 painduvat voolikut, üleminek 3/8 "-1/2", üleminek 1/2 "-3/4" |
| Garantii juriidilisele isikule | 12 kuud |


