Vaakumpump ROTHENBERGER Roairvac R32 1,5
- 2-astmeline vaakumpump;
- Mõeldud A1, A2L ja A2 klassi külmaainega süsteemidele;
- Sellel on integreeritud vaakummanomeeter.
Kirjeldus
Kasutatakse kõigi jahutuskontuuride pumpamiseks vastavalt standardile DIN 8975.
Ideaalne kõigile külmutusinseneridele.
Spetsifikatsioon
| Kaal | 9000 kg |
| Pöörete arv | 1720 p/min. |
| Võimsus | 190 |
| Mõõtmed (pikkus x sügavus x kõrgus) | 465000 x 235000 x 390000 mm (pakend) |
| Pinge/sagedus | 220-240 V |
| Jõudlus | 0-42 l/min. |
| Maksimaalne hõrendus | 15 mikronų / 0,02 mbar |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |







