Spiraalprofiiliga löökpadrun KS TOOLS 18mm
- Kitsenev eriprofiil spiraalsete soontega
- Mõeldud ümarate peadega kruvide lahtikeeramiseks
- Valmistatud kvaliteetsest kroom-vanaadiumi terasest
Kirjeldus
Vastab DIN 3120 / ISO 1174 standarditele.
Spetsifikatsioon
| Otsiku kinnitus | 3/8" |
| Kaal | 80 g |
| Pikkus | 34 mm |
| Suurus | 18 mm |
| Toote tüüp | Spetsiaalne otsak |
| Läbimõõt | 26 mm |
| Löök | Jah |
| Laiutatud pea | Ei |



