Teemanttrell MILWAUKEE DD 2-160 XE
- Võimas mootor tagab ühtlaselt kõrge pöördemomendi;
- Metallist reduktor;
- M16 FIXTEC klamber südamikpuuri kiireks vahetamiseks;
- Vibratsiooni summutav külgkäepide;
- Reguleeritav kiirus (2);
- Müüakse ilma tolmuotsikuta CLR FIXTEC 1 1/4 ".
Kirjeldus
Pehme löökfunktsioon - otsik puurib lihtsamini ja kiiremini. 4 m pikkune kaabel.
Komplektis M16 teemantkroonide kiirvahetuspadrunm SDS+ tsentripuuriga (8x140 mm).
Spetsifikatsioon
| Kaal | 4,2 kg |
| Pöörete arv | 0-1500/0-3000 pööret/min |
| Otsiku kinnitus | M18 x 2,5 |
| Vibratsioonitase | 13,0 m/sec² |
| Puuriotsaku maksimaalne läbimõõt betooni puurimiseks | 162 mm |
| Maksimaalne pöördemoment (kõva/pehme) | 50 Nm |
| Võimsus | 1500 |
| Löögisagedus | 24000/48000 lööki/min |
| Kaabli pikkus | 4 m |
| Komplekti kuuluvad standard lisad | 1 adapter FIXTEC M18X2,5 - M16, 1 vibratsioonivastane külgkäepide, 1 SDS ja 8 mm puur |
| Garantii füüsilisele isikule, kuud | 24 |
| Garantii juriidilisele isikule, kuud | 12 |
| Täiendav garantii teave | Registreerides oma ostu 30 päeva jooksul peale ostu sooritamist aadressil https://warranty.milwaukeetool.eu/et-ee/home, pikendame tööriista garantiid 36 kuuni. |
Sobivad lisad
- Võrdle Eemalda
- Võrdle Eemalda
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
DUK
Juriidilistele isikutele antakse standardne 1-aastane garantii, eraisikutele aga 2-aastane garantii. Garantii kehtib alates ostukuupäevast. Garantii kehtivuse ja jõustatavuse tagamiseks peab see kuupäev olema märgitud arvel või muul ostu kinnitaval dokumendil. Garantii kehtib ainult uute toodete puhul.
30 päeva jooksul pärast ostu registreerimisel veebilehel Milwaukee - Milwaukee, pikendatakse tööriista garantii 36 kuuni. Toote garantii pikendamise võimalus on märgitud pakendil, veebisaidil https://warranty.milwaukeetool.eu ja/või vastavas dokumentatsioonis:
a. MILWAUKEE® tööriistade standardne garantiiperiood võib juriidiliste isikute puhul pikendada 1 aastalt 3 aastale (1+2) ja füüsiliste isikute puhul 2 aastalt 3 aastale (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akude standardne garantiiperiood võib juriidiliste isikute puhul pikendada maksimaalselt 2 aastani (1+1), samas kui füüsilised isikud on kohe kaetud 2-aastase garantiiga.
c. MILWAUKEE® laadijad ei kuulu garantii pikendamise alla. Juriidiliste isikute standardne garantiiperiood on 1 aasta ja füüsiliste isikute puhul 2 aastat.
MILWAUKEE garantii tingimused leiate aadressilt: Garantiitingimused - Milwaukee






